Rok 2011

Každý něco dokážeme se ZŠ Jankov

vloženo 14. říjen 2011

Moderní i staré rukodělné techniky si můžete vyzkoušet v pátek 14. října v budově ZŠ Jankov. Za finanční podpory Mikroregionu Džbány pořádá škola akci Každý něco dokážeme. Dveře ke drátování, výrobě svíček, foccusingu a mnoho dalším technikám se otevřou ve 14 hodin. Pokud vás vyrábění unaví, můžete se osvěžit dobrým občerstvením ve školní kavárně, jež bude po celou dobu otevřena.

Více informací najdete zde.

Výlov rybníka Šusterák

vloženo 8. říjen 2011

Tradiční výlov jankovského rybníka Šusterák pořádají již tuto sobotu 8. října členové SDH Jankov.

Představení Falešná kočička v podání ochotníků z Miličína

vloženo 1. říjen 2011

Komedii Falešná kočička uvedou v sobotu 1. října členové Spolku divadelních ochotníků v Miličíně. Hra začne v 19 hodin v jankovském kulturním sále.

Zlaté ruce v Odlochovicích

vloženo 17. září 2011

Zpestřením zářijového víkendu byla akce Zlaté ruce 2011, kterou pořádalo ICSS Odlochovice. Program plný soutěží pro děti a hudby v podání kapely Poprask začal v 10 hodin. Mimo jiné si návštěvníci mohli vyzkoušet výrobu voskových svíček, ti nejmenší si užili legraci v nafukovacím hradu. Hodinu před polednem byla vyhodnocena anketa o nejlepšího pracovníka ICSS.

Zlaté ruce v Odlochovicích

vloženo 17. září 2011

Zpestřením zářijového víkendu bude už tento týden akce Zlaté ruce 2011, kterou pořádá ICSS Odlochovice. Program plný soutěží pro děti a hudby v podání kapely Poprask začne v 10 hodin. Mimo jiné si návštěvníci budou moci vyzkoušet výrobu voskových svíček, ti nejmenší si užijí legraci ve nafukovacím hradu. Hodinu před polednem bude vyhodnocena anketa o nejlepšího pracovníka ICSS.

Heligonkáři se sešli v Jankově počtvrté

vloženo 30. červenec 2011

Občanské sdružení Dobrovolník při Domově seniorů Jankov pořádalo v sobotu již čtvrtý ročník srazu heligonkářů. První muzikanti se na scéně, jež byla připravena v areálu zařízení, objevili hodinu po poledni. Známé i méně známé lidové písně zde představilo několik muzikantů nejen z blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Zpěvný hlas heligonky návštěvníci mohli ocenit i tancem. Pro všechny zde bylo připraveno i občerstvení, a to přímo z grilu. Zájemci si mohli také prohlédnout samotný domov seniorů či zakoupit výrobky z dílny ručních prací, kde působí sami klienti.

Při oslavě Dne dětí padaly bonbóny z nebe

vloženo 29. květen 2011

Odpoledne plné her, soutěží a zábavy pořádalo v neděli 29. května občanské sdružení Dobrovolník při DS Jankov. Děti i rodiče si užili nejen sportovní a jiné radovánky, ale také kapelu Apriori Live Music a originální překvapení. Z nebe totiž dětem přímo do rukou padaly sladkosti. Mimo jiné si příchozí mohli opéct špekáček a každý malý oslavenec obdržel sladký dárek.

Fotogalerie

Maminkám připravili oslavu v Jankově

vloženo 8. květen 2011

Obec Jankov ve spolupráci s občanským sdružením Dobrovolník při DS Jankov připravila zábavné kulturní odpoledne na oslavu dne matek. Desítky maminek společně s dětmi či partnery se v neděli 8. května sešly v místním kulturním sále. Po druhé hodině program zahájila hudební skupina Apriori live music. Poté se představily děti z jankovské mateřské školky s nacvičenými básničkami. Jedno z dalších zpestření hudebního programu byla například ukázka sportu obedience, který je založen na dokonalé spolupráci psa a jeho pána. Tento zajímavý, neobvyklý sport předvedla Lucia Stemmerová se svým psem Bakem. Po nich vystoupila Šárka Jonáková se psem Aerou, kteří společně publikum přesvědčili, že tanec se psy, neboli dogdancing, stojí za to vidět.

Všechny maminky byly obdarovány růžičkou a přáníčkem, občerstvení hradili pořadatelé. Odpoledne si užily i přítomné děti, které bavila nejen hudba, ale zaujali je i pejsci. Snad se tedy za rok opět budou moci Jankováci sejít na podobné oslavě.

Komedii zahráli ochotníci v Jankově

vloženo 1. duben 2011

Zamotané vztahy na fiktivní anglické klinice v pátek 1. dubna večer rozpletli v místním kulturním sále členové divadelního spolku Zornice z Maršovic. Příběh o tom, že jen málokdy se povede utajit společenské i jiné vztahy na pracovišti, divadelníci pojali z humorné stránky, a tak se diváci smáli takřka od začátku do konce. Za zmínku stojí i neobyčejně jednoduchá, ale efektní scéna, jíž byl pouhý pokoj lékařů. A když v jedné části komedie Rodina je základ státu diváci spatřili i dění za oknem místnosti, opět zazněl hledištěm neudržitelný smích. Nadšení ze hry publikum náležitě projevilo při závěrečném téměř nekončícím potlesku.

Fotogalerie

Kontakt

Obec Jankov
Na náměstí 14
25703 Jankov

Tel.: 317 833 209
E-mail: info@obecjankov.cz
Datová schránka: yp4a679

Úřední hodiny OÚ:
Po: 8:00 - 11:30 12:00-17:00
Út: 8:00 - 11:30
St: 8:00 - 11:30 12:00-17:00
Čt: zavřeno
Pá: zavřeno

více informací »

Úřad bez bariér

Úřad bez bariér

GObec Jankov
Obecní úřad Jankov - idatabaze.czMěstské, obecní úřady - idatabaze.cz
QR kód stránek Obce Jankov
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace